کارگزاری پم PammBrokers امن ترین و کاربردی ترین روش ورود به بازارهای مالی بین المللی را برای شما فراهم می کنند.

پیشینه

پیشینه ما

ما یک تیم از متخصصان با بیش از 10 سال تجربه عملی ارزشمند در بازارهای مالی بین المللی ، سهام ، کالاها و کارگزاری هستیم. مشتریان ما ثروت تجربه ما را مطابق با ثروت نهایی خود می دانند. با ما در این قطار رشد نمایی ثروت همراه باشید

چگونه برجسته شویم

چگونه برجسته شویم

ساده و ساده! ما بهترین گزینه های تبلیغاتی را به مشتریان خود ارائه می دهیم!
برای یک چیز ، ما کمترین اسپرد را در جهان داریم!
نگاهی دقیق به خدمات ما بیندازید و تفاوت را احساس کنید!

خدمات شخصی

خدمات شخصی شده

تیم پشتیبانی و پشتیبان بسیار آموزش دیده ما قرار است 24/7 در کنار شما باشد. از طریق تجربه فارکس خود از کمک و پشتیبانی ما لذت ببرید.

جدید: کارگزاری پم فقط یک راه برای ورود به بازارهای مالی بین المللی مانند FOREX نیست! بلکه ما به سادگی مطلوب ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهیم ، و از سایر كارگزاران استقبال می كنیم تا ما را از نظر گستردگی و تنوع خدمات به چالش بکشند.

مشتریان ما از نظر تجزیه و تحلیل فنی و بنیادی می توانند از بهترین آموزش و آموزش برخوردار شوند. تیم پشتیبانی و پشتیبان گیری ما برای کمک به مشتریان ما در هر مرحله از باز کردن حساب و تصمیم گیری برای تصمیم گیری در مورد استراتژی های معاملاتی است. ثروت تجربه ما مهمترین حکم مشتری ما و محکم ترین پیوند بین ما است.

هدف

هدف ما

ما هدف خود را تعیین کرده ایم که ارائه دهنده سریعترین ، خلاقانه ترین و کاربردی ترین خدمات در عرصه کاملاً رقابتی بازارهای مالی بین المللی باشیم. مشتریان ما خود را خوش شانس ترین بازیکنان بازی های مالی می دانند. ما با دقت برنامه ریزی می کنیم تا مشتریان خود را راضی نگه داریم. هنگامی که با
PAMM BROKERS
کار می کنید ، نمی توانید سایر کارگزاری ها را حتی مقایسه کنید !

کارگزاری پم

برگزاری کارگزاری پم

هولدینگ PAMM BROKERS
در سال 2010 تاسیس شد و از آن زمان با مجوز (تحریم) 46675279880 PSRN در زمینه خدمات مالی و کارگزاری سرمایه گذاری فعال است.
این مجموعه همچنین در مقر منطقه ای ما در نیویورک فعالیت داشته است که در آن ما تحت مجوز رسمی TOBB SICIL 8137 به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری کارگزاری مشاوره و آموزش ارائه می دهیم.
خدمات حضوری ما در لندن انگلیس نیز موجود است. ما در PAMM BROKERS سرورهای تجاری قدرتمند ، تأمین کنندگان نقدینگی بسیار متعهد و اهرم های حاشیه بسیار جذاب را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم.

EnglishSpainRussiaPakistanIran
18 درصد سود ماهیانه