کسب سود ربات بروکر با هوش مصنوعی

هوش مصنوعی و یا ربات ها جایگزین دائمی انسان ها در حوزه های مختلفی کاری شوند. بدین صورت که تمامی کارها و ارتباط های دنیا با استفاده از تکنولوژی رو به جلو برود و هیچ دکمه ای برای توقف آن وجود نداشته باشد و تمام کمپانی ها وبروکرهای پیش گام از موفق ارین نهاد ها در این حوزه خواهند بود.

هوش مصنوعی یک هدف اصلی دارد و آن این است که ماشین های هوشمندی را تولید کند تا توانایی انجام دادن وظایفی را داشته باشد که نیاز به هوش انسانی دارد. همانطور که می دانید ربات های معامله گر باید تا حدودی به هوش انسان نزدیک باشند تا بتوانند به نحو احسن معامله ها را انجام دهند به همین منظور از هوش مصنوعی یا artificial intelligence در ربات های معامله گر استفاده می شود.
اگر بخواهیم تعریفی ساده و روان تر از هوش مصنوعی داشته باشیم آن را اینگونه می گوئیم که هوش مصنوعی نوعی شبیه سازی هوش انسان برای کامپیوتر می باشد.

ربات معامله گر ALPHA 6 INFINTEBOT
خود به تنهایی و با توجه به داده هایی که به آن داده شده است شروع به انجام معاملات خرید و فروش می نماید . ربات معامله گر بورس در محاسبات خود از یک سری الگوریتم برای تشخیص روند و تصمیم‌گیری در مورد اینکه چه زمانی یک معامله باید انجام شود استفاده می‌کنند
ربات های معامله گر و یا تریدر معمولا بر اساس الگوریتم هایی که توسعه دهندگان آن ها برایشان نوشته اند و یا هوش مصنوعی کار می کنند. 
ربات های ما توانایی کار با تحلیل فاندامنتال را نیز دارند. اینگونه ربات ها نسبت به ربات هایی که فقط با تحلیل تکنیکال کار می کنند پیچیده تر و حرفه ای تر هستند چرا که باید نسبت به اخبار و همچنین رویداد های بازار واکنش نشان بدهند.

استفاده از هوش مصنوعی می‌تواند منافع و کاربردهای زیادی برای معامله‌گران داشته باشد. تعدد سهم‌های موجود در بازار باعث می‌شود که معامله‌گران نتوانند آن‌ها را تحلیل کنند و استفاده از مزیت‌های هوش مصنوعی سبب می‌شود که بتوان حجم وسیع‌تری از سهام را تحلیل کرد و خرید و فروش نمود و این امر سبب داشتن معامله‌ای بهتر و سود بیشتر می‌شود.

اکنون هزاران سهام برای انتخاب در بازار سرمایه وجود دارد و تجزیه و تحلیل آنها بسیار کار دشوار و البته ترسناکی است، اما با استفاده از هوش مصنوعی می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی داده ها را جمع آوری کرد، به تمامی اخبار مربوط به سهام در شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها توجه کرد و هزاران سهم را در یک بازه زمانی واقعی رصد کرد و بهترین ایده ها را از این فرآیند دریافت کرد. از این رو امروزه استفاده از این تکنولوژی در بازارهای سهام در حالت خاص و بازار سرمایه در حالت عام اهمیت بنیادی دارد. به عنوان مثال کمپانی بزرگی مانند
《پم بروکر》که تماما متکی بر تجزیه و تحلیل داده ها بر اساس هوش مصنوعی است دارای نرم افزاری به نام
«ALPHA 6 INFINITE BOT»
است که تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال و روند حرکتی بازار سرمایه را رصد می کند و در اختیار معامله گران قرار می دهد و این ربات با هوش مصنوعی بر اساس خروجی این داده ها و مدل های ایجاد شده می تواند اولویت های معاملات را رتبه بندی و اجرا کند.

سامانه معاملات کامل اتوماتیک هوش مصنوعی
ALPHA 6 INFINITE BOT
از سه موتور تشکیل شده است:
یک -موتور استراتژی که معاملات بالقوه را بررسی و تحلیل می‌کند
حتی اخبار مختلف (مثل اخبار، پست‌های شبکه های اجتماعی و صورت های مالی)، فرآیند سرمایه گذاری را با ایجاد درکی علت و معولی از بازار، شرکت ها و مدیریت را بررسی می‌کند.
دو -موتور صدور سفارش که سفارش‌های خرید یا فروش را ایجاد می‌کند و عملیات مربوط به آن را انجام می‌دهد
سه- موتور منطقی که سفارش‌های فعال را مدیریت می‌کند و از یادگیری ماشین برای بهبود علمکردش استفاده می‌کند

ود ده‌ها الگوریتم سرمایه گذاری را با میلیون‌ها سناریوی مختلف مورد بررسی قرار می‌دهد تا حالت‌هایی که سود بیشتری را محقق می‌کنند، شناسایی کند. تنها آن استراتژی هایی که نرخ موفقیت بالای 92 درصد و نسبت سود بالای 2 به 1 دارند در هر روز انتخاب و اجرا میشود. 

مزایای کار با ربات هوش مصنوعی
ALPHA 6 INIFITE BOT
در بازارهای مالی و فارکس :

-هیچ‌وقت برای کسب سود بیشتر طمع نمی‌کنند و کاملا با برنامه فعالیت میکنند.

ربات های معاملاتی هیچ‌وقت خسته نمی‌شوند و ۲۴ ساعته به صورت خودکار معامله می‌کنند.

ربات خرید و فروش اتوماتیک در فارکس می‌تواند تجربیات تیم معاملاتی را به‌صورت برنامه‌های نرم افزاری در هنگام معامله های آینده در نظر بگیرند.

ربات ها  برخی از فشارهای روانی تجارت را از میان برمی‌دارند؛ ربات  سریع‌تر از انسان واکنش نشان می‌دهند.
این ربات معاملاتی ما  باسیگنال های معاملاتی (برای ورود یا خروج) بدون هیچ‌گونه وقفه‌ای وارد عمل می‌شود. از سوی دیگر،انسان ممکن است واکنشی نشان نداده و یا به معامله شک داشته باشند، واکنش سریع‌السیر ربات آلفا  در شرایط پر نوسان بازار بسیار سودمند است.

  • اجرای دقیق استراتژی معاملاتی از طریق معاملات الگوریتمی
  • نظارت بر بازار و تجزیه و تحلیل سریع آن حتی اخبار
  • پیشبینی روند پیش رو به کمک تجزیه و تحلیل داده‌ها گذشته
  • افزایش الگو تریدینگ فرصت‌های معاملاتی برای داشتن خرید و فروش‌های کارآمد
  • کمک به داشتن فرآیندی اتوماتیک و دقیق تر برای معاملات
  • برخورداری از تغییرات زمان واقعی (real time) بازار

با استفاده از هوش مصنوعی در تشکیل ساختار این ربات هست که کارگزاری پم بروکر توانسته است طی سال های گذشته با همکاری همزمان ربات معامله گر و تیم تریدری که هر روز الگوریتم ربات را بررسی و بروز رسانی میکنند در بازار جهانی کسب سود کنند و این سود را با مشتری های خودمان تقسیم کنیم و این یعنی یک تجارت حرفه ای و و تخصصی در بزرگترین بازار مالی دنیا …..

EnglishSpainRussiaPakistanIran
18 درصد سود ماهیانه